Zabawki

Na tej stronie przedstawiamy ranking zabawek, które były kupowane w sieci sklepów Beidronka podczas ubiegłorocznej gwiazdki.

 1. Figurki magnetyczne Magno Z

  figurki-magnetyczne-magno
  Figurki magnetyczne Magno Z to zabawka firmy Tm Toys – duzą popularność w Biedronce zdobyła dzięki temu, że jest zabawna oraz posiada magnesy, dzięki którym figurki można łączyć ze sobą oraz przytwierdzać do metalowych powierzchni. Zabawkę tę nadal możamy kupić w sklepach. W Biedronce dostępna była w cenie 13 zł.

 2. Konsola playstation 3 super slim 12GB

  playstatio-3
  Tak! W Biedronce kupowaliśmy również jedną z najpopularniejszych i nalepszych konsoli do gier: Playstation 3 firmy Sony. Do konsoli dołączona była kamerka Playstation Eye oraz bezprzewodowy kontroler ruchu Move, dzięki którym zabawa z konsolą stawała się niezłym aerobikiem.

 3. Zdalnie sterowany helikopter wyczynowy

  helikopter
  Równie dużym zainteresowaniem cieszył się zdalnie sterowany helikopter. Prezent wręcz idealny dla małych adeptów lotnictwa, którzy nie marzą o niczym innym jak o podniebnych podbojach wojażach. Za 75 zł w zestawie otrzymywaliśmy: kontroler zdalnego sterowania, przewód USB, dodatkowy wirnik ogonowy oraz 2 elementy służace do tuningu optycznego helikoptera

 4. Skuter śnieżny

  76803
  Hitem ostatnich świąt był także skuter śnieżny w cenie 99zł, prezent dzięki któremu wraz ze swoim dzieckiem możesz spędzić niezapomniane chwile. Świąteczne chwile, pełne radości na zawsze pozostaną w pamięci dziecka, a co lepszego możesz podarować niż świąteczne godziny spędzone razem z rodzicem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>