Gazetka z biedronki od: 27.12.2013 do: 31.12.2013

Kolejna gazetka Inspiracje Tygodniowe Biedronka ujrzała światło dzienne. Gazetka tym razem poświęcona jest zbliżającemu się karnawałowi. Znajdziemy tu przeceny i rabaty, które pozwolą nam przygotować naszą wymarzoną sylwestrową noc. Nie zabrakło również cyklicznych akcji promocyjnych sklepu Biedronka

W gazetce nie mogło zabraknąc przepisów kulinarych, które idealnie nadadzą się na sylwestrową przekąske. Jakub Kuroń mistrz gastronomicznego fachu proponuje na sylwestrowy stół roladki z wędzonego łososia z ziołowym serkiem podane na plastrach grillowanej cukinii.
Drugą propozycją na lekką i łątwo strawną przekąskę, którą możemy wrzucić na ząb w przerwach od szaleńczego tańca na parkiecie są proponowane przez Agatę Jedraszczak koreczki i grzanki z kurczakiem.

Biedronka kontynuje swoją akcje promocyjną Tak, Tylko i przed sylwestrem obniża ceny m.in na – grejfrut – 2.99/kg, popcorn do mikrofali Na MAXA – 1.99/opak, kabanosy z Wędzarni Nasze Smaki – 6.99/opak, orzeski ziemne Akardo – 9.99/opak

Akcja MEGA RABATY dotyczy teraz wszystkich soków, nektarów i napojach w kartonach. Produkty te zostały obniżone nawet o 20%.

Ostatnia strona gazetki zawiera przykładowe akcesoria sylwestrowe proponowane w gazetce Karnawał dookoła świata, którą również znajdziecie na łamach naszego portalu.

1

Napisano w Gazetki