Gazetka Biedronka od: 21.10.2013 do: 27.10.2013

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronka sporo miejsca poświęca mobilnym płatnością, które zaingerowały 21 października. Na ostatniej stronie gazetki znajdziemy infografikę, informującą o nowym systemie.
Aby móc korzystać z płatności mobilnych w Biedronce musimy mieć konto bankowe w jednym z dwóch banków (Getin Bank, Alior Bank) albo korzystać z konta prepaid w banku Pekao. Musimy ponadto posiadać smartfon albo stosunkowo nowy telefon komórkowy z dostępem do Internetu, bo tylko w ten sposób będziemy mogli korzystać z systemu iKasa.

Ponadto w gazetce kontynuacja akcji „ceny do wzięcia”, w której promocje podzielone są na dwie grupy: obowiązujące w pierwszej albo w drugiej połowie tygodnia. W pierwszej grupie znajdziemy na przykład parówki wieprzowe Culineo pakowane po 700g w cenie 5,99 zł a w drugiej grupie margarynę Delma 550g w cenie 2,69 zł.

Ponadto przez pierwsze 3 dni obowiązywania gazetki, w Biedronce kupimy wszystkie margaryny o 20% taniej.

Przed obchodami Wszystkich Świętych w gazetce nie zabrakło też miejsca na promocje związane ze zniczami, choć Bierdronce należą się brawa za to, że znicze nie zdominowały wszystkich październikowych gazetek promocyjnych.

1

Napisano w Gazetki