Elektronika

Przedstawiamy trzy najczęściej kupowane w Biedronce prezenty elektroniczne w grudniu 2012 roku, są to słuchawki, aparat cyfrowy oraz tablet.

 1. Słuchawki nauszne Philips SHP 2700

  Słuchawki te w drugiej połowie grudnia w Biedronce kosztowały niecałe 60 zł, co prawdopodobnie przesądziło o ich popularności. Dobre, markowe słuchawki nauszne za 60 zł to dysyć okazyjna oferta. Trzy metrowy kabel to rzadkość przy cięciu kosztów na wszystkin na czym tylko się da. Philips chwali ten produkt głębokimi i przestrzennymi basami i opinię tę podzielaję użytkownicy tych słuchawek na forach interentowych. Słuchawki posiadają dwa 40mm głośniki o czułości 104 decybele.

  Philips SHP 2700

  Philips SHP 2700

 2. Tablet myTab 10

  Dzięki współpracy Biedronki z producentem tabletów myTab, urządzenia te są dostępne w sklepach Biedronka w dobrych cenach a przy promocjach nawet w najlepszych cenach na rynku. Urządzenia te są całkiem przyzwoite, odpowiada za nie polska firma myPhone Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Tablet, który był popularny w Biedronce w ubiegłym sezonie to urządzenie o przekątnej ekrany prawie 10 cali (dokładnie 9,7) z wbudowaną pamięcią 8GB, którą łatwo można powiększyć kartą microSD o pojemności do 32GB. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0.4. W aktualnym sezonie producent poleca podobne urządzenia ale z procesorem dwurdzeniowym.

  myTab 10

  myTab 10

 3. Aparat cyfrowy Samsung DV90

  Aparat ten był dostępny w Biedronce w cenie niecałe 300 zł. Posiada matrycę o sporej rozdzielczości 16mpix. Aparat ten posiada pewien przydatny gadżet dla tych, którzy robią zdięcia sami sobie, mianowicie drugi wyświetlacz LCD umieszczony z przodu aparatu obok obiektywu. Na forach interentowych aparat ten zdobywał dosyć przesiętne opinie.

  Samsung DV90

  Samsung DV90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>