Biedronka gazetka promocyjna aktualna od: 23.06.2014 do: 26.06.2014

W bieżącej gazetce promocyjnej sieci Biedronka zapoznamy się z aktualną ofertą sieci. W tym tygodniu na łamach gazetki przedstawiono między innymi asortyment akcji promocyjnej „TAK, TYLKO”, przedstawiono najnowsze produkty sieci Biedronka oraz zaprezentowano nowe przepisy kulinarne.

Przeglądają strony gazetki promocyjnej sieci Biedronka natrafimy na prezentacje produktów sklepowych w całkowicie odświeżonej wersji cenowej. Między innymi zapoznamy się z następującą ofertą: papryka czerwona – 4.99, sos jogurtowy Tzatziki Tolonis – 2.49, łosoś norweski wedzony – 8.79, top chips – 1.79, napój Pluum – 2.39, frytki Golden Long Mc Cain – 7.99, herbata Lipton Yellow Label Tea – 7.99, proszek do prania Rex – 27.99, piwo Redd’s – 2.69, komoda salonowa – 199zł, artykuły plastikowe – 2.99, buty dziecięce do chodzenia w wodzie – 14.99, sokownik ze stali nierdzewnej o pojemności 5L – 89zł, narzuta plażowa – 29.99, szorty lub spódniczka dziewczęca – 24.99.

Na łamach najnowszej gazetki zapoznamy się równiez z dwoma całkowicie nowymi produktami, które zawitają na stałe do rodziny produktów sieci Biedronka. Na łamach akcji „NOWOŚCI NA PÓŁCE” znajdziemy następujące oferty: szynka Kraina Wędlin – 3.99, Melon Charentais – 4.99.

Jak co tydzień tak i w tym tygodniu nie mogło zabraknąć nowych przepisów kulinarnych. Tym razem Pan Jakub Kuroń inspiruje nas specjalnie przygotowanym przepisem na na filety z piersi kurczaka z wingronami i ananasem. Tuż stronę obok znajdziemy drugi przepis na surówkę z papryki i brzoskwini. Oba wspomniane pomysły oprócz szczegółowego opisu przebiegu przygotowania potrawy, zawierają przypuszczalny koszt przyrządzenia potrawy. Ceny podane w opisach opartę są na cenach produktów sieci Biedronka.

1

Napisano w Gazetki