Biedronka gazetka online od: 10.03.2014 do: 12.03.2014

Biedronka wypuściła aktualną gazetkę promocyjną swojej sieci. W tej prezentacji znajdziemy informacje odnośnie aktualnych promocji takich jak: MEGA RABATY, TAK TYLKO czy też „NOWOŚCI NA PÓŁCE”.

Pierwsza strona gazetki już na samym początku wita nas krótką lecz zwięzłą informacją na temat produktów objętych akcja MEGA RABATY!. W tym tygodniu od 10 marca do 13 marca otrzymamy rabat w wysokości 20% na wszystkie kawy rozpuszczalne dostępne na sklepowych półkach sieci Biedronka.

Kolejne strony gazetki promocyjnej sieci Biedronka prowadzą nas rzetelnie przez promocje „TAK, TYLKO”. Akcja obejmuje tym razem nie tylko produkty z branży spożywczej ale również pozostałe kategorie ofert w sieci Biedronka. Między innymi na ramach promocji „TAK TYLKO” otrzymamy następujące produkty w nowych obniżonych cenach: pomidory – 5.99/kg, sok jabłkowy RIVIVA – 1.69, pizza z kurczakiem Casa Torradellas – 7.99, frankfurterki wędzone Nasze Smaki – 4.99, łosoś norweski – 8.99, ser ŚWIATOWID – 5.35, jogurt FruVita – 1.99, papier toaletowy Queen – 11.99, herbatniki Rido w polewnie o smaku pomarańczowym, kampcie damskie lub męskie – 14.99, buty damskie skórzane – 44.99, opiekacz do kanapek – 34.99.

Nie mogło zabraknąć też tego z czego Tygodniowe Inspiracje Biedronki zasłyneły. Mianowicie mowa tu o kulinarnych przepisach od mistrzów kuchni Biedronki. W tej odsłonie publikacji Pan Jakub Kuroń pokarze jak krok po kroku przyrządzić i podać zupę meksykańską z puplecikami. Wszelkie produkty potrzebne podczas przygotowania posiłku znajdziemy w sieci Biedronka. Łatwe, szybkie, przyjemne i bardzo pomysłowe rozwiązanie dla osób, które nie mają pomysłu na dzisiejszy posiłek.

Ostatnia strona gazetki promocyjnej poświęcona jest akcji, a dokładniej prezentacji nowości które zagoszczą na sklepowych pólkach sieci. W tym tygodniu pokazano jeden nowy produkt ale w dwóch różnych rodzajach. Sos madero 410g – 2.99 w dwóch smakach czosnkowym i hamburger.

1

Napisano w Gazetki