Biedronka gazetka online od: 02.12.2013 do: 08.12.2013

Ukazała się nowa gazetka sieci biedronka. Oferty obowiązują od 2 grudnia do 8 grudnia, a w gazetcę znajdziemy m.in promocje MEGA RABATY, CENY DO WZIĘCIA, nowe przepisy kulinarne. Oraz na ostatniej stronie informacje jak wesprzeć fundacje „Codziennie bądźmy razem”.

Po raz kolejny sieć Biedronka raczy nas wyśmienitymi akcjami promocyjnymi. Już na głównej stronie zauważamy że ten tydzień MEGA RABATÓW należy do wszystkich kaw w supermarkecie, które nabędziemy z 25% upustem. Nie mogło zabraknąć kulinarych inspiracji biedronkowych ekspertów. W tym tygodniu zaproponowano nam aby na naszych talerzach zagościł łosoś z pesto w cieście francuskim oraz polędwiczka wieprzowa z jabłkowym chutney’em

Obniżono ceny między innymi na: koncentrat do płukania tkanin Eden, 2l, różne rodzaje – 5.00/opak, napój Pepsi 4x950ml 6,49/opak, parówki z szynki Sokołów, 250g/ 3.69/opak, kapcie dziecięce zwierzaki 19.99/oapk/ dekoracyjne etui do telefonu 9.99/szt.

Na ostatniej stronie gazetki znajdujemy informacje, że przy zakupie „Najpiekniejsze polskie kolędy” wspieramy program pomocy chorym dzieciom „Codziennie bądzmy razem”.

Serdecznie zapraszamy!

1

Napisano w Gazetki