Biedronka gazetka aktualna od: 18.11.2013 do: 24.11.2013

Tym razem w promocyjnej gazetce sieci Biedronka znajdziemy kontynuacje znanych i lubianych promocji „TAK, TYLKO” oraz „MEGA RABATY”. Nie zabrakło także nowych przepisów proponowanych przez najlepszych polskich kucharzy. Ostatnia strona ponownie jest stroną konkursową !

W aktualnym inspirującym tygodniu, otrzymujemy dwa nowe przepisy przygotowane przez Jakuba Kuronia. Prezentuje jak przygotować kaczkę faszerowaną po polsku oraz schab otulony szynką szwarcwaldzką z pomidorkami. Palce lizać! Wszystkie produkty potrzebne do przyrządzenia dań znajdziemy na sklepowych półkach supermarketów Biedronka.

TAK, TYLKO! to akcja promocyjna, która na dobre zagościła w sercach klientów. W gazetce, Biedronka prezentuje jej najnowszą odsłone m.in. znajdziemy w niej winogrona jasne premium 3.95/kg, Pizza Guseppe, 4sery, 2×335 g 9.99/opak, kawę rozpuszczalną liofilizowaną Cafe d’Or Gold, 200g 9.99/opak.

Nie mogło zabraknąć takżę promocji „MEGA RABATY”. Przez pierwsze trzy dni trwania promocji kupimy wszystkie rodzaje cukierków z 20% obniżką. Zapowiada się słodki początek tygodnia.

Na ostatniej stronie gazetki znajdujemy informacje dotyczące konkursu organizowanego przez Biedronkę i firmę Dada. Zapraszamy gorąco do uczestnictwa.

1

Napisano w Gazetki