Aktualna gazetka biedronki od: 14.04.2014 do: 16.04.2014

Pojawiły się nowe „Inspiracje Tygodnia” Biedronki. W kolejnym już wydaniu gazetki odnajdziemy informacje na temat promocji „MEGA RABATY”, a także zestawienie produktów w promocjach „TAK, TYLKO” oraz „Nowości na półce”

Zawsze w „Inspiracjach Tygodnia” Biedronki pierwsza strona gazetki równa się informacja na temat promocji „MEGA RABATY”. Nie inaczej jest i tym razem gdzie znajdziemy andotację dotyczącą 25% obniżki na wszystkie szynki i polędwice w sieci. Promocja na wspomniane artykuły obowiązuje do 16.04.

„TAK, TYLKO” po raz kolejny zawitało na strony gazetki. W najnowszej odsłonie promocji znajdziemy nastepujące produkty w nowych obniżonych cenach: banany – 3.49, nektar pomarańczowy Riviva – 2.39, twaróg sernikowy Vitello – 1.19zł, groszek konserwowy Nasza Spiżarnia – 1.19, Filety śledziowe Marinero – 7.99, frytki do piekarnika Original Julienne Iglotex – 3.99, kiełbasa z piersi kurczaka Morliny – 7.49, jajka – 2.99, proszek do prania Vizir – 4.69, zestaw 2 uchwytów lub doniczka 60cm – 4.49, pościel kora- 49.99, wycieraczka tekstylna – 9.99.

Pan Jakub Kuroń spycjalnie dla nas przygotował całkowicie nowy przepis kulinarny. W aktualnej odsłonie gazetki promocyjnej nauczymy się jak przyrządzić flaczki z kurczaka według osobistego przepisu Pana Jakuba Kuronia. Na stronie poświęconej przepisowi znajdziemy szczegółowy proces przygotowawczy, który przeprowadzi nas krok po kroku przez tajniki przyrządzenia potrawy przegotowanej przez specjaliste sieci Biedronka. Przygotowano również przykładowy koszt potrawy z uwzględnieniem cen panujących w sklepach Biedronki.

Ostatnia strona to ponownie przedstawienie produktów w akcji „NOWOŚCI NA PÓŁCE”. Tym razem na samym końcu gazetki zanjdziemy zestawienie dwóch nowych produktów: Swojska Chata – 3.49, polaris woda lekko gazowana – 0.59

1

Napisano w Gazetki